+38 (050) 31-04-333
Дзвоніть прямо зараз!

Інформаційний супровід

Якщо ви проводите свій захід не «для галочки», а для реального соціального ефекту – ми організуємо медійний супровід вашого проекту.

 Промо, Event - компанія “Funny Group” комплексно підходить до задачі та пов'язує ті цілі, які ставите ви, з можливостями та інтересами, які є у сотень медійних майданчиків, журналістів та блогерів. Ми вміємо зацікавлювати їх вашою тематикою. Ми знаємо, в якому форматі має проходити захід, щоб про нього написали, розповіли, поділилися в соцмережах.

Для Вас буде набагато ефективніше доручити нам всю роботу з медіа супроводу вашої події, адже тоді всі процеси будуть узгоджені, взаємопов'язані, а ви знатимете та контролюватимете весь фронт робіт.

Наша Event - команда “Funny Group” вміє не просто придумувати яскраві події, але й стимулювати їх популяризацію в медіа та соціальних мережах. В результаті, інформація про вашу подію дійде саме до тих людей, для яких вона необхідна та значима.

 Що входить в пакет послуг?

 Розробка медійної складової події
• Розробка стратегії просування події та її реалізація (традиційні ЗМІ та соціальні медіа)
• Запрошення та акредитація журналістів і блогерів
• Створення сценарію і режисура медіа події
• Розробка та створення друкованих, цифрових інформаційних матеріалів
• Розробка промо-сайту події, сторінок в соціальних мережах
• Проведення події
• Організація залучення та взаємодії учасників
• Моніторинг та аналіз медіа ефекту

Стосовно стратегічного: ніхто, жодного року нашоі історіі не пробував проводити системну пропаганду на зміцнення украінського патріотизму, на зміцнення украінськоі політичноі ідентичності. Українскість як щось легітимне у медіапросторі промайнуло коротким штрихом в перші 2 роки президенства Ющенка і зникло з радарів ЗМІ.

Тому, маючи терпіння і волю ми - Event-компанія “Funny Group” прагнемо міняти акценти – кожну подію в медіа ми намагаємось зробити корисною для соціуму з точки зору українськості. Це частина нашої стратегії. Українці дуже творчий народ, здатний до самоорганізації в ключові моменти розвитку своєї долі. Після Євромайдану 2014 року у владі з'явилося розуміння необхідності захисту і розвитку власного інформаційного поля. І є сподівання, що в Державі будуть справжні зміни а ми - Event-компанія “Funny Group”, разом із нашими соціально-відповідальними клієнтами готові створювати такі цікаві, креативні події які приноситимуть користь країні та бізнесу.

 

Сімнадцятирічний досвід проведення та організації заходів в Україні та за її межами, дозволяють запропонувати вам унікальні сценарії, незабутні враження і гарантований результат у всіх поставлених цілях і завданнях. Радимо відвідати портфоліо.