+38 (050) 31-04-333
Дзвоніть прямо зараз!

Відгуки

Висловлюємо щиру подяку компанії "Funny Group" за бездоганно організовану презентацію з нагоди виходу на український ринок нашої компанії. Всі деталі події були продумані, режисура свята - чітко вибудованою, таймінг дотримано і все це дало можливість створити цільне враження для почесних гостей. Компанія " Сона- фарм " заснована в 2005 році і є однією з найбільш динамічних компаній на фармацевтичному ринку України та інших країн СНД. Ми представляємо інтереси цілого ряду фармацевтичних компаній. Окремо дякуємо за фільм що був зроблений за мотивами презентації - він назавжди увійде в історію становлення фірми. Наступні наші події неодмінно будемо організовувати разом із веселою і професійною командою "Funny Group".

 • Фармакологічна компанія "Сона Фарм"
Відгуки :
 • 26 вер 2015, 17:03
  Фармакологічна компанія "Сона Фарм"
  Висловлюємо щиру подяку компанії "Funny Group" за бездоганно організовану презентацію з нагоди виходу на український ринок нашої компанії. Всі деталі події були продумані, режисура свята - чітко вибудованою, таймінг дотримано і все це дало можливість створити цільне враження для почесних гостей. Компанія " Сона- фарм " заснована в 2005 році і є однією з найбільш динамічних компаній на фармацевтичному ринку України та інших країн СНД. Ми представляємо інтереси цілого ряду фармацевтичних компаній. Окремо дякуємо за фільм що був зроблений за мотивами презентації - він назавжди увійде в історію становлення фірми. Наступні наші події неодмінно будемо організовувати разом із веселою і професійною командою "Funny Group"
  • 25 вер 2015, 10:21
   Компания "Антарио Плюс"
   Приятные, энергичные люди. воспользовались услугами МС - получили море приятніх впечатлений и эмоций. Будем рекомендовать.
   • 2 лип 2014, 12:58
    «АМАКО» та МС Юрась
    Щороку в Києві відбувається міжнародна виставка рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАгро 2012», в якій бере участь компанія «Амако». Протягом виставки на нашому стенді відбувалося безліч заходів – вікторини, демонстрація досягнень компанії за допомогою обладнаних екранів, вручення призів переможцям конкурсу «Кращий господар», спілкування з відвідувачами. Саме в цьому компанії допоміг МС Юрась / “Funny Group”. Дуже швидко зорієнтувавшись в усіх тонкощах специфіки компанії, видах техніки та переліку послуг наш ведучий чудово слідував сценарію заходу, вільно спілкувався з клієнтами на відповідну тематику та вдало імпровізував. Ми залишилися задоволені роботою МС Юрася, його відданості справі та захопленістю нею, вмінню знайти вихід з будь-якої ситуації та непохитному почуттю гумору.