+38 (050) 31-04-333
Дзвоніть прямо зараз!

короткі відео-ролики доступні

17 березень, 2016

 

Всього кілька кроків і ви матимете відео! Тепер ви можете дуже просто замовляти ролики для сайтів! Ми швидко взаємодіємо з клієнтом і в результаті ви отримуєте яскраві і виразні відео-ролики про ваш продукт чи послугу. Ми давно і довго мріяли - як було б класно мати ряд відео-роликів для кожного нашого напрямку діяльності, для нових бізнесів адже саме відео, за ствердженням провідних ІТ-аналітиків, найдоступніше доносить суть пропозиції для ринку. Але як же створити відео-фльм, відео-ролики, корпоративне відео чи фото-фільм без залучення дорогих телевізійників і всього їхнього громіздкого світлового, звукового, монтажного обладнання?? Цьому нас навчив відомий ведучий Юрась Красюк (МС Юрась), який мав унікальний досвід роботи з різними теле-каналами у складі журналістських, монтажних та режисерських команд аж до ведення прямих ефірів з таких музичних фестивалів як Червона рута і Таврійські Ігри. Зібравшись разом ми провели декілька мозгових штурмів придумали як все спростити, здешевити і зробити ДОСТУПНИМ для замовників в час кризи, адже в наш час, навіть з IPhone можна досягнути чудового результати при достатній креативності і якості монтажу.

Ми практикуємось і вчимося але вже можемо робити короткі яскраві відео-ролики для вас адже довелось пройти багато помилок, витратити час на тренінги, осягнути різні технічні навики. Прогляньте наш новий фільм на тему: "як ми робимо Фуд-фото" і вирішуйте чи готові мати і собі таке? https://www.youtube.com/watch?v=9N09X5AO9vI

 

Відгуки :
  • Ваш відгук буде першим
    Додати свій відгук.
Постер Funny Group
 

Збережи собі постер Funny! Знадобиться.

Навіщо візитівки коли в наш час головне знати яким тегом збережена важлива інформація?! В цій справі важливо знайти для себе найзручнішу систему збереження інформації. Ми для себе обрали Evernote.

Депресія оточує тебе? давай жити веселіше, радісніше!
 

Є люди які вміють радісно боротись із смутком і знаходити нові сенси. Це ми;)

Часом, коли наступає осінь, зима - здається що це період затухання життя і депресій! Ми спробуємо змінити цю ситуацію, у всякому разі для вас — наших читачів. Слідуй за нами і при найменшму бажанні щось змінити на краще цієї осені — ми допоможемо тобі розвеселіти, покращити настрій а відповідно і життя.

Вдалий комплект звуку для нашого шоу!! А там позаду активні колонки JBL та електрогенератор;)
 

Необхідно озвучити свято? Допоможемо!

Провівши безліч різноманітних подій ми прийшли до висновку - серед всього особливо важливим є найвність якісної озвучки. Звукова апаратура для свята