+38 (050) 31-04-333
Дзвоніть прямо зараз!

Необхідно озвучити свято? Допоможемо!

12 жовтень, 2015

Звукова апаратура для свята повинна відігравати свою головну роль - комфортно підсилювати дію щоб сенс від організації події був ефективним і був правильно сприйнятий якомога більшою кількістю гостей.

Колись ми самі орендували звукове обладнання, мікрофони, пульти але потім вирішили замість орендувати - придбати свої два комплекти звуку. Тепер ми можемо без посередників надати послуги по озвучці подій в Києві, області та інколи в інших містах України.

Наша апаратура зручна тим що це оптимальні, якісні світові лідери-виробники.

Для невеличких подій типу: презентація, рекламна промо-акція, день народження, приватна вечірка - використовуємо JBL комплект потужністю до 1-kvt.

А для більших акцій використовуємо комплект звуку Electrovoice від 2-х квт із додатковими колонками СУБ-басів для повноцінного комфортного звучання.

Працюючи без посередників ми економимо ваш бюджет до 20 %  і краще все контролюємо!

Відгуки :
  • Ваш відгук буде першим
    Додати свій відгук.
Замовити відео для сайту
 

короткі відео-ролики доступні

 

Ви давно мріяли мати на своєму сайті відео яке одразу формуватиме чітке уявлення про ваш бізнес? Тепер це доступно!

 

 

Постер Funny Group
 

Збережи собі постер Funny! Знадобиться.

Навіщо візитівки коли в наш час головне знати яким тегом збережена важлива інформація?! В цій справі важливо знайти для себе найзручнішу систему збереження інформації. Ми для себе обрали Evernote.

Депресія оточує тебе? давай жити веселіше, радісніше!
 

Є люди які вміють радісно боротись із смутком і знаходити нові сенси. Це ми;)

Часом, коли наступає осінь, зима - здається що це період затухання життя і депресій! Ми спробуємо змінити цю ситуацію, у всякому разі для вас — наших читачів. Слідуй за нами і при найменшму бажанні щось змінити на краще цієї осені — ми допоможемо тобі розвеселіти, покращити настрій а відповідно і життя.